KONFERENCE MEDICÍNY PRO PRAXI IFDA 2022

(předpokládaný nový termín - jaro 2022)


Klub Lávka

Novotného lávka 201/1, T (+420) 774 991 119, www.lavka.cz

Klub Lávka u Karlova mostu je jedním z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze. Pravidelně se zde pořádají divadelní představení, koncerty, firemní večírky, svatby, soukromé oslavy a nejrůznější kulturní a společenské akce. Lávka má také vlastní přístav, kde si lze zapůjčit šlapadlo nebo objednat okružní plavbu lodí.

Členitý multimediální prostor, který pojme až 750 osob, tvoří divadelní sál, divadelní salonek, restaurace, tančírna, chill out, krytá terasa, terasa pod Karlovým mostem, přední bar a letní předzahrádka pod vrbou. Nelze opomenout ani využití laguny, vymezené zahradou Klubu Lávka a Karlovým mostem, pro vodní divadlo – viz Lávka River Stage 2010 – 2013.

Na Lávce se koncertuje a hraje divadlo již od roku 1990. Vystřídalo se zde období jazzu, pantomimy a Černého divadla. V 90. letech Lávku proslavila originální komorní opera Mozart pod vedením pozdějšího ředitele Národního divadla Daniela Dvořáka. Hostovalo zde také divadlo Semafor nebo divadlo Spejbla a Hurvínka Miloše Kirschnera. Kapacita sálu je 250 míst. Můžeme uspořádat hlediště i pódium dle přání, případně i představení pro soukromou společnost s následným rautem. Sál disponuje nejmodernější zvukovou aparaturou a světelnou technikou. Není mnoho divadel na světě, která mají okna, ale jistě žádné, nemá takový výhled.

Více na www.lavka.cz

Copyright © 2020 V.M.Est, a.s. | All rights reserved.